Witamy na naszej stronie

Witajcie na naszej stronie 🙂 Jesteśmy małżeństwem z prawie dziesięcioletnim stażem, czyli jeszcze nie dużym, ale już nie małym. Naszą wspólną pasją są górskie wędrówki oraz spacery po lesie. Choć natura zawsze nas pociągała, brakowało nam wiedzy i motywacji by żyć zgodnie z jej rytmem. Przełomowym momentem było pojawienie się naszego dziecka. Wiadomo, że rodzice chcą własne potomstwo chronić od zła wszelkiego 😉 Wtedy zaczęliśmy dostrzegać ile tego zła w postaci przeróżnych niebezpiecznych dodatków do żywości, kosmetyków (nawet tych dziecięcych), chemikaliów w odzieży czy zabawkach jest wokół nas.

Zdrowe życie to jednak nie tylko czytanie etykiet i wybieranie jak najbardziej naturalnych produktów żywnościowych, kosmetycznych, ale również dążenie do jak największej równowagi w życiu. Rozwój osobisty, budowanie zdrowych relacji oraz szukanie spójności w pragnieniach i działaniach to nieodłączne elementy składowe zdrowia duszy i ciała.

Wciąż się uczymy być bliżej natury, bo z niej przecież jesteśmy. Daleko nam do ideału, ale staramy się w każdej dziedzinie życia wybierać przede wszystkim to, co nam naprawdę służy.

Zapraszamy Was do wspólnej wędrówki, w której razem będziemy się uczyć zdrowego życia 🙂

Magdalena i Łukasz Pawłowscy

Podziel się